Remonty Warszawa
REMBUD USŁUGI BUDOWLANE 
 Z NAMI WYKONASZ SZYBKO I SOLIDNIE REMONT 

                 Malowanie Warszawa Tanio i Solidnie 607 429 256 

   Home      Wzornik Tapet
Remonty Warszawa
 Tanio 
607 429 256 

Malowanie natryskowe 
Tapety natryskowe
Glazura terakota
Gładzie
Ścianki G-K
Malowanie Ścian 
Sufity podwieszane 
Panale podłogowe 
 
 
 
 
 
 
 
 
           Reklama 

Wzornik Tapet  

 

 
 

 
 

 

 
Dialcolor to nakładana pistoletem niskociśnieniowym akrylowa powłoka dekoracyjna w dyspersji wodnej, składająca się z wielobarwnych, delikatnie wymieszanych faz. Cechuje go niezwykła trwałość i odporność (8000 cykli w teście na zmywalność ASTM). Ponadto nie posiada uciążliwego zapachu, a pomieszczenia mogą być ponownie użytkowane już po maksymalnie 24 godz. Dzięki temu Dialcolor doskonale sprawdza się przy realizacji nawet intensywnie uczęszczanych pomieszczeń, tj. hotele, szkoły, biura, kompleksy sportowe, korytarze, klatki schodowe, szpitale, itp., na różnego rodzaju podłoża. 
Dialcolor nakładany jest w większości przypadków jednorazowo, jako warstwa podkładowa i dekoracyjna. Dzięki temu można wykonywać wszelkiego rodzaju poprawki w dowolnym czasie po dokonaniu wymalowania, bez konieczności ponownego pokrywania całej ściany.
Szeroka paleta dostępnych kolorów (108 referencji) oraz możliwość wykonania pod zamówienie dowolnego zestawienia kolorystycznego sprawia, że Dialcolor ma bardzo szerokie zastosowanie w dekoracji wnętrz
 
 
 
 
 
 
 
Modernizacje Wnętrz Biurowych 
Warszawa i okolice 
napisz do nas:
email:g.michalski@onet.pl
 

 

 

 

 
Wspierane przez Hosting o12.pl
 Firma Rembud zaprasza do współpracy  zarządców budynków mieszkalnych , wspólnoty  mieszkaniowe oraz prywatnych inwestorów . Sprawdź nasze usługi zadzwoń i umów się na spotkanie . Zapraszamy .